Cennik Zamówienie
           NASZE PROMOCJEDo każdych zamówionych 4 DOWOLNYCH tabletek/żeli przysługuje jeden DOWOLNY preparat z naszej oferty GRATIS.

Jeśli złożą Państwo zamówienie na nie mniej niż 300zł
Wyślemy je na nasz koszt.
                  

           Skontaktuj się z nami
              poprzez formularz
* Podaj wynik działania:                  

           Opinie o nas

   Levitra 20mg

Przedstawiamy Państwu najważniejsze informacje związane ze stosowaniem leku LEVITRA 20mg. Poniżej znajdą Państwo również ulotkę informacyjną o powyższym leku. Zamieszczone są tam takie informacje jak :

Działanie
Wskazania
Przeciwwskazania
Skutki uboczne
levitra  SKRÓCONE INFORMACJE

Levitra 20mg

Substancja Czynna : Wardenafil 20mg w każdej tabletce
Producent : Bayer
Zażywamy : ok. 40 min przed stosunkiem.
Odczuwalne działanie : ok 10 godzin

ulotka informacyjna

  Zapraszamy do zakupu tego leku w bardzo korzystnej cenie Zamów
  Mogą Państwo także zapoznać się z pełnym cennikiem naszych lektów CennikW razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Proszę pisać e-mail na adres: kontakt@kamagranajtaniej.pl

Levitra to skuteczny lek na potencję, który zawiera wardenafil w dawce 20 mg. Związek ten zaliczany jest do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, który ułatwia osiągnięcie erekcji, a także utrzymanie jej do końca stosunku. Lek wyróżnia się dłuższym czasem działania, bo aż do 10 godzin. Ponadto stosowanie leku jest stosunkowo bezpieczne i nie prowadzi do wystąpienia poważnych skutków ubocznych. Mężczyźni dotknięci zaburzeniami potencji mogą zatem bez obaw sięgać po lek Levitra. To naprawdę skuteczne i bezpieczne rozwiązanie Twoich problemów z potencją.   

Co to jest Levitra?Levitra WardenafilZaburzenia potencji są powszechnie występującym problemem. Coraz więcej mężczyzn w różnym wieku doświadcza pogorszenia sprawności seksualnej, co objawiać może się zarówno kłopotem z osiągnięciem wzwodu, jak i utrzymaniem erekcji przez cały czas trwania stosunku. Tak częste występowaniem kłopotów ze wzwodem ma rozmaite podłoże. Jedną z najważniejszych przyczyn jest niezdrowy styl życia. Jesteśmy stale przepracowani i zestresowani, brakuje nam czasu czy ochoty na uprawianie sportu. Sięgamy chętnie po papierosy i alkohol, nie dbamy o zdrową dietę. Efektem takich zaniedbań może być kłopot z potencją. To właśnie są główne przyczyny kłopotów ze wzwodem u młodych osób. Natomiast u mężczyzn w podeszłym wieku najczęstszą przyczyną problemów ze wzwodem jest występowanie rozmaitych schorzeń układu krążenia. Mowa zwłaszcza o miażdżycy, nieunormowanym ciśnieniu krwi, ale także urazach kręgosłupa, schorzeniach prostaty czy zaburzeniach neurologicznych. 

Wyleczenie problemów seksualnych takich jak zaburzenia wzwodu lub całkowita impotencja, należy do najtrudniejszych zadań. Na pewno nie powinniśmy podejmować żadnych kroków samodzielnie, stosować domowych sposobów, bowiem te, w przypadku kiedy mamy faktyczny problem w ogóle nam nie pomogą, a jedynie mogą spotęgować uczucie frustracji związane z naszymi zaburzeniami. Dlatego lepiej będzie jeżeli jak najszybciej udamy się do lekarza, który na pewno doskonale nam poradzi i wskaże odpowiednie badania diagnostyczne, mające na celu zobrazowanie naszego problemu i uzmysłowienie sobie gdzie faktycznie on leży. Zdecydowanie nie ma sensu podejmować wielu prób walki z tego typu schorzeniami samodzielnie, bowiem niestety wiele osób jedynie się dodatkowo zestresuje, gdy kolejny domowy sposób nie będzie przynosił żadnego skutku. Prawda jest taka, że jeżeli problem leży na przykład po stronie anatomicznej czy też hormonalnej żadne zioła i suplementy diety nam nie będą w ogóle pomagały. To niestety niekorzystna sytuacja, a wielu mężczyzn po prostu wstydzi się wizyty u lekarza i rozmawiania o tych problemach. Tymczasem naprawdę warto na taką wizytę się udać i skonsultować swoje problemy. Dzięki temu szybko powrócimy do odpowiedniej dla siebie kondycji seksualnej, a nasze ciało znów znacznie reagować poprawnie na wszystkie bodźce takie jak stymulacja seksualna.

Jak działa lek Levitra?Ratunkiem dla mężczyzn dotkniętych zaburzeniami potencji są skuteczne substancje na potencję takie jak wardenafil. Ten środek zawarty jest chociażby w tabletkach Levitra 20mg. Środki takie jak ten są prawdziwym wybawieniem dla mężczyzn mających jakiekolwiek wspomniane problemy, które niestety dyskwalifikują ich od zażywania innego rodzaju substancji na potencję. W przypadku wardenafilu bezpieczeństwo stosowania stoi na jeszcze wyższym poziomie i dzięki temu możemy być spokojni o nasz organizm. Tabletki na pewno nam nie zaszkodzą, o ile oczywiście będziemy je zażywali zgodnie z informacjami zawartymi na ulotce, a także przestrzegać będziemy zaleceń lekarskich. 

Wardenafil działa w podobny sposób, jak pozostałe środki na potencję, które zawierają inhibitory fosfodiesterazy. Związek ten przedostaje się do naczyń krwionośnych i dociera do ciał jamistych, gdzie wpływa na poziom związku cGMP. Jest to cykliczny monofosforan guanozyny, który wydzielany jest w większych ilościach podczas pobudzenia seksualnego. Związek ten odpowiada za rozluźnienie mięśniówki gładkiej naczyń krwionośnych i rozszerzenie ich ścian. Dzięki temu do ciał jamistych napływa więcej krwi, a to prowadzi do powstania wzwodu. A dla jego odpowiednio długiego utrzymania potrzebny jest stale utrzymujący się wysoki poziom cGMP. I taka jest rola wardenafilu, który hamuje aktywność fosfodiesterazy - enzymu odpowiedzialnego za rozkład cGMP. Efektem stosowania leku jest zatem długotrwała erekcja, umożliwiająca odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego. 

Wardenafil zawarty w tabletce Levitra 20mg działa na nas przez również nieco dłuższy czas, aniżeli ten, jaki oferują nam środki oparte na bazie sildenafilu. Czas ten wynosi nawet około 8 godzin w przypadku tych właśnie tanich tabletek. To wystarczająco dużo czasu, byśmy nie musieli czuć się w żaden sposób skrępowani zażywaniem tabletki i nie musieli nazbyt dokładnie wszystkiego planować. Środek oczywiście nie jest aż tak delikatny, by mogły go stosować dosłownie wszystkie osoby, ale jednak w większości przypadków nie będziemy mieli żadnych przeciwwskazań, by go zażywać.

Levitra - dawkowanie, czas działaniaLevitra to lek dostępny w tabletkach, z których każda dostarcza 20 mg wardenafilu. Jest to jednorazowa dawka leku, którą należy przyjąć na około 30 minut przed stosunkiem. Pół godziny to czas potrzebny na strawienie i wchłonięcie leku. Po tym czasie lek zaczyna działać. Oznacza to, że podczas pobudzenia seksualnego dochodzi do pojawienia się erekcji. Nie trzeba jednak obawiać się samoczynnego wzwodu i uczucia skrępowania, które może towarzyszyć takiej niezręcznej sytuacji. Lek Levitra należy stosować zgodnie z przeznaczeniem, a zatem jest to lek dedykowany wyłącznie mężczyznom z zaburzeniami potencji. Nie wolno zwiększać dawki leku, gdyż nie przyczyni się to do silniejszego działania leku ani nie wydłuży czasu jego działania. A jak długo działa Levitra? Lek ten wyróżnia się działaniem dłuższym niż w przypadku większości leków na potencję. Levitra utrzymuje swoje działanie przez 8, a nawet 10 godzin. Dzięki temu lek jest niezwykle wygodny w stosowaniu. Nie ma bowiem konieczności precyzyjnego zaplanowania aktywności seksualnej i zażycia leku o odpowiedniej porze - nie za wcześnie, nie za późno. Levitrę wystarczy po prostu zażyć na jakiś czas przed planowanym stosunkiem (najwcześniej 30 minut przed), a potem można cieszyć się udanym życiem seksualnym. 

Levitra w kamagranajtaniej.plAby zadbać o jak najwyższe bezpieczeństwo stosowania leku Levitra, a także wysoką skuteczność leku, konieczne jest zapoznanie się z treścią ulotki oraz informacjami zawartymi na opakowaniu. Najważniejszą zasadą, o której należy bezwzględnie pamiętać podczas stosowania leków na potencję, jest zakaz łączenia leku z alkoholem. Bardzo często mężczyźni dotknięci problemem impotencji chcą się rozluźnić i dodać sobie pewności siebie wypijając kieliszek wina. Jednak połączenie Levitry i alkoholu może przynieść odwrotny skutek - lek może zadziałać znacznie słabiej, ponadto jego działanie może się opóźnić. Ponadto alkohol może zwiększyć ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych leku. Ponadto na metabolizm tabletek na potencję mogą wpływać soki owocowe, zwłaszcza sok grapefruitowy. Dlatego najlepiej jest popijać lek wodą lub herbatą. I jeszcze jedna rzecz, o której należy pamiętać  - nie zażywajmy leku Levitra podczas spożywania tłustego posiłku. Wówczas wchłanianie leku z przewodu pokarmowego będzie spowolnione, a działanie leku opóźni się.

Levitra - przeciwwskazania, skutki uboczneNie każdy mężczyzna może sobie pozwolić na zażywanie znanych wszystkim tabletek na potencję takich jak na przykład viagra. Z jednej strony chodzi o względy finansowe, z drugiej o fakt iż tego typu środki bywają zbyt silne dla wielu mężczyzn mogą powodować za wiele skutków ubocznych. W niektórych przypadkach, gdy chorujemy chociażby na cukrzycę, czy nadciśnienie, nie będziemy mogli właśnie tego typu substancji zażywać. 

Przeciwwskazaniami do zażywania tabletek takich jak Levitra 20mg mogą być choćby przeżyte niedawno zawały serca, udary niedokrwienne mózgu, nieunormowane ciśnienie krwi, niewydolność nerek czy wątroby i wiele innych, bardzo poważnych problemów zdrowotnych, które absolutnie będą nas z tego typu środków dyskwalifikowały. Nie należy zażywać leku razem z alkoholem, innymi lekami zwiększającymi stężenie tlenku azotu we krwi oraz w przypadku uczulenia na jakikolwiek składnik leku. Levitra 20mg jest niezmiernie popularna przede wszystkim dzięki wysokiej skuteczności sięgającej niemal 100%. Wszystko zostało oczywiście wykazane w prawdziwych badaniach klinicznych, których nie uświadczymy przy chociażby zakupywaniu środków takich jak suplementy diety, które ów działania klinicznego nie muszą mieć w sposób empiryczny potwierdzonego. Dlatego tania Levitra 20mg jest jednym z nielicznych środków, które faktycznie można nazwać lekarstwami na nasze problemy seksualne. To wybór częsty wśród nieco starszej grupy pacjentów, którzy z powodu na współistnienie wielu schorzeń obawiają się o skutki stosowania chociażby środków opartych na bazie sildenafilu czy też tadalafilu. To również skuteczne środki na potencję, ale jednak znacznie bardziej agresywnie działające na nasz organizm. W przypadku wielu chorób jedynym rozsądnym rozwiązaniem będzie Levitra 20mg, która działa równie mocno na nasze ciało, jednocześnie będąc środkiem najbezpieczniejszym na rynku. Wszystkim osobom z rozmaitymi chorobami polecamy właśnie ów środek. Ze względów bezpieczeństwa. 

Stosowanie leku Levitra jest związane z ryzykiem wystąpienia pewnych działań niepożądanych. Nie wynika to z faktu, że Levitra to lek o małym bezpieczeństwie stosowania - wręcz przeciwnie. Po prostu zażycie jakiegokolwiek leku czy nawet zwykłej witaminy może generować pewne powikłania. W przypadku Levitry najczęściej można spodziewać się łagodnych, przemijających skutków ubocznych, które są konsekwencją rozszerzenia naczyń krwionośnych i zwiększonego przepływu krwi. Są to m. in. ból głowy i zawroty głowy, zaczerwienienie twarzy. Może pojawić się niestrawność, bóle brzucha i biegunki, nudności i wymioty. Znacznie rzadziej zdarza się kołatanie serca, zaburzenia widzenia czy omdlenia.

Levitra - cena, gdzie kupić lek?Leczenie zaburzeń potencji jest dziś łatwiejsze niż kiedykolwiek - a to za sprawą niemal nieograniczonej dostępności leków na potencję. Leki na zaburzenia erekcji można dziś zakupić bez recepty, bez konieczności wizyty u lekarza. Dzięki temu oszczędzamy sporo czasu, a także zwolnieni jesteśmy z konieczności odbywania krepującej rozmowy z lekarzem. Dla wielu panów źródłem stresu jest także osobisty zakup leku na potencję w aptece. Ale bez obaw - jeśli chcesz nabyć lek Levitra, apteka nie jest jedynym miejscem. Ale i na to jest rozwiązanie - Levitrę można zamówić przez Internet.

Nasz sklep internetowy oferuje dostęp do wielu sprawdzonych i bezpiecznych leków na potencję, które można nabyć bez wychodzenia z domu. Ile kosztuje lek Levitra? Tanio kupisz go u nas. Lek Levitra dostępny jest w atrakcyjnej cenie, a przy zakupie większej ilości opakowań preparatu Levitra można liczyć na rabaty cenowe. Ponadto przy zakupie więcej niż jednego opakowania leku otrzymasz tabletki gratis. Jeśli zatem zdecydujesz się na dłuższą kurację lekiem Levitra, cena zakupu większej ilości tabletek będzie znacznie niższa. W naszym sklepie możesz ponadto liczyć na przejrzystą politykę prywatności, bezpieczne płatności, szybki czas realizacji zamówienia oraz niski koszt dostawy. Trudno o wygodniejszy sposób zakupu leku Levitra. Sklep internetowy to opcja idealna dla każdego, kto ceni sobie oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Problemy ze wzwodem to dolegliwość, którą z powodzeniem można leczyć. Wystarczy jedynie sięgnąć po lek zwiększający napływ krwi do prącia. Wiedząc, jak stosować taki lek i  jakie są przeciwwskazania, unikniemy powikłań i uczynimy terapię zaburzeń potencji bardzo bezpieczną. Dzięki temu bez trudu osiągniesz erekcję oraz utrzymasz ją wystarczająco długo. Trudno o łatwiejszy sposób na odzyskanie pewności siebie i czerpanie wraz z partnerką satysfakcji z udanego życia seksualnego. Już dziś sięgnij po Levitrę i przekonaj się, jak już jednorazowa dawka leku może odmienić Twoje życie seksualne.

Przydatne linki

Strona Europejskiej Agencji Leków
Wardenafil na wikipedii

Kupiłeś u nas? Dodaj opinię.

Twoja ocena:

Komentarze

 • Darek Data: 2019-05-30 Ocena:
  polecam levitrę
 • Dawid Data: 2019-05-25 Ocena:
  tyle czasu zwlekałem z zastosowaniem leków na potencję, bo nie wierzyłem że to działa…a tu takie mile zaskoczenie
 • Mirek Data: 2019-05-09 Ocena:
  levitra to pierwszy lek na potencję, jaki stosuje, nie mam porównania do innych leków, ale ten działa ok
 • Andrzej Data: 2019-04-26 Ocena:
  wreszcie lek który pozwolił mi zapomnieć o kłopotach ze wzwodem
 • Bogdan Data: 2019-01-30 Ocena:
  dobrze ze nie musze już chodzić do lekarza po receptę…teraz zamawiam Levitre przez internet i szybko dostaję przesylke do domu
 • Sławek Data: 2018-11-21 Ocena:
  kiedyś zażyłem viagrę i męczył mnie okropny ból głowy, a po Levitrze – brak takich powikłań
 • Radek Data: 2018-11-07 Ocena:
  koniec kłopotów ze wzwodem, wreszcie mogę zadowolić partnerkę jak prawdziwy facet
 • Mariusz Data: 2018-10-28 Ocena:
  Levitra to swietny lek, nie wyobrażam już sobie seksu bez takiego wsparcia
 • Igor Data: 2018-09-07 Ocena:
  polecam każdemu facetowi, lek super działa i jest naprawdę bezpieczny
 • Szymon Data: 2018-09-01 Ocena:
  dobra cena, szybka dostawa i duzy wybor lekow na potencje
 • Kamil Data: 2018-08-30 Ocena:
  świetny lek na problemy z erekcją, tańszy od viagry a tak samo skuteczny
 • Wojtek Data: 2018-07-02 Ocena:
  trochę bałem się stosować leki na potencję, ale po Levitrze nie mam żadnych efektów ubocznych
 • Krzysiek Data: 2018-07-01 Ocena:
  wreszcie moje ciało działa jak należy i w łóżku nie spodziewam się żadnych przykrych niespodzianek
 • Emil Data: 2018-06-03 Ocena:
  kupiłem dwa opakowania levitry i dostałem tabletki gratis – to się naprawdę opłaca
 • Lukasz Data: 2018-05-12 Ocena:
  zamowilem już kilka opakowan i na pewno levitra pozostanie ze mna na dluzej