Cennik Zamówienie
           NASZE PROMOCJEDo każdych zamówionych 4 DOWOLNYCH tabletek/żeli przysługuje jeden DOWOLNY preparat z naszej oferty GRATIS.

Jeśli złożą Państwo zamówienie na nie mniej niż 300zł
Wyślemy je na nasz koszt.
                  

           Skontaktuj się z nami
              poprzez formularz
* Podaj wynik działania:                  

           Opinie o nas

   King Cobra 120mg

Przedstawiamy Państwu najważniejsze informacje związane ze stosowaniem leku KING COBRA 120mg. Poniżej znajdą Państwo również ulotkę informacyjną o powyższym leku. Zamieszczone są tam takie informacje jak :

Działanie
Wskazania
Przeciwwskazania
Skutki uboczne
levitra  SKRÓCONE INFORMACJE

King Cobra 120mg

Substancja Czynna : Sildenafil Cirate 120mg w każdej tabletce
Producent : Vega
Zażywamy : ok. 45 min przed stosunkiem.
Odczuwalne działanie : 4-5 godzin

ulotka informacyjna

  Zapraszamy do zakupu tego leku w bardzo korzystnej cenie Zamów
  Mogą Państwo także zapoznać się z pełnym cennikiem naszych lektów CennikW razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Proszę pisać e-mail na adres: kontakt@kamagranajtaniej.pl

King Cobra to lek na potencję, w którym zastosowano bardzo wysoką dawkę sildenafilu - aż 120 mg. Dzięki temu lek wykazuje niezwykle silne działanie, skutecznie rozwiązując takie problemy z potencją jak problemy z osiągnięciem wzwodu lub wystarczająco długim jego utrzymaniem. Lek jest bardzo skuteczny, a jednocześnie bezpieczny, a zatem ryzyko wystąpienia poważnych działań niepożądanych jest niewielkie. Potrzebujesz naprawdę silnego wsparcia w leczeniu zaburzeń potencji, a wiele stosowanych przez Ciebie leków na potencję po prostu się nie sprawdza? Wypróbuj King Cobrę o najwyższej zawartości sildenafilu i odzyskaj pełną sprawność seksualną. 

Co to jest King Cobra 120?tabletka king cobryZaburzenia potencji dotykają większości mężczyzn. Kiedyś kojarzone były głównie z podeszłym wiekiem, jednak dziś mogą pojawić się nawet u dwudziestolatków. Powszechne występowanie kłopotów ze wzwodem wynika m. in. z faktu, iż prowadzimy niezdrowy styl życia, przepracowujemy się, jesteśmy stale poddawani działaniu stresu. Jednocześnie coraz powszechniej występują schorzenia przewlekłe, którym mogą towarzyszyć zaburzenia potencji. Mowa m. in. o cukrzycy, schorzeniach układu sercowo - naczyniowego (zawał, choroba niedokrwienna, nieunormowane ciśnienie krwi, miażdżyca). Inne schorzenia, które mogą prowadzić do zaburzeń erekcji to urazy kręgosłupa, schorzenia neurologiczne, choroby prostaty czy depresja. Jak widać, nie brakuje poważnych przyczyn zaburzeń potencji. Ale niekiedy wystarczy zwykłe niewyspanie, przemęczenie, spożywanie zbyt dużych ilości alkoholu - aby odbiło się to niekorzystnie na jakości życia seksualnego. 

Bez względu na to, czy przyczyny zaburzeń potencji są błahe, czy może świadczą o poważniejszych problemach ze zdrowiem - wymagają działania. Dobrze jest udać się do lekarza specjalisty, który zdiagnozuje przyczyny problemu i zaleci odpowiednią terapię. Zawsze wskazana jest zmiana stylu życia na zdrowszy - unikanie stresów, regularna aktywność fizyczna, rezygnacja z używek czy odpowiednio zbilansowana dieta. Ponadto w zasięgu ręki są leki na potencję, dostępne bez recepty. Wiele mężczyzn doświadczających zaburzeń potencji decyduje się właśnie na takie szybkie i skuteczne rozwiązanie. Na polskim rynku jest obecnie bardzo wiele dostępnych substancji na zaburzenia erekcji u mężczyzn. Wiele z nich to profesjonalne substancje, których działanie zostało udowodnione klinicznie. Na pewno ich stosowanie szybko odmieni nasz stan zdrowia i sprawi, że będziemy znów mogli cieszyć się seksem jak dawniej. Z całą jednak pewnością nie wszystkie środki będą odpowiednie dla każdego człowieka. W niektórych przypadkach niestety nie pomaga chociażby standardowa dawka sildenafilu. To sytuacjach, w której będziemy musieli zacząć myśleć o jej powiększeniu. Oczywiście to nie decyzja należąca do nas, ale przede wszystkim do lekarza, który oceni czy dana dawka środka na potencję będzie dla nas nadal bezpieczna. Jeżeli tak, to jesteśmy na prostej drodze do zmiany dawki na nieco większą. Rozwiązania takie jak King Cobra 120mg są doskonałym przykładem na to, jak bezpiecznie powiększyć dawkę substancji czynnej i nie mieć z tego powodu żadnych komplikacji. Taka mała zmiana o zaledwie 20mg może czynić cuda. W wielu przypadkach to ilość substancji, decydująca o całkowitej skuteczności naszej terapii. Na pewno właśnie dlatego możemy czuć się bezpiecznie korzystając z powiększonych dawek środków na potencję takich jak w przypadku King Cobra 120mg – sildenafil. 

Jak działa King Cobra 120 mg?lek King CobraSildenafil to związek zaliczany do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Substancja ta znalazła zastosowanie w leczeniu zaburzeń potencji. Problemy z osiągnięciem wzwodu oraz utrzymaniem erekcji przez cały czas trwania stosunku wynikają ze zbyt niskiego stężenia związku cGMP, czyli cyklicznego monofosforanu guanozyny. A zbyt niskiemu poziomowi cGMP towarzyszy najczęściej zwiększona aktywność fosfodiesterazy. Zastosowanie inhibitora tego enzymu pozwala uporać się z problemami z potencją. Aby jak najlepiej zrozumieć działanie leku, warto poznać zmiany zachodzące w organizmie mężczyzny, które towarzyszą zarówno prawidłowemu pobudzeniu seksualnemu, jak i zaburzeniom potencji. 

U zdrowego mężczyzny pod wpływem bodźca seksualnego dochodzi do pobudzenia syntezy tlenku azotu. Związek ten prowadzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych w ciałach jamistych prącia, ponadto pobudza enzym cyklazę guanylową, zwiększającą poziom cGMP. Oba te związki - tlenek azotu i cGMP odpowiadają za rozluźnienie mięśniówki gładkiej naczyń krwionośnych oraz utrzymujące się wypełnienie ciał jamistych prącia krwią. Po zakończonym stosunku cGMP metabolizowany jest po wpływem fofodiesterazy typu 5, co prowadzi do zwężenia naczyń krwionośnych, odpływu krwi oraz wiotczenia penisa. W przypadku zaburzeń potencji stężenie cGMP jest zbyt niskie, co uniemożliwia osiągnięcie wzwodu oraz jego utrzymanie. Wówczas zastosowanie inhibitorów fosfodiesterazy, takich jak King Cobra pozwala podtrzymać optymalny poziom cGMP.

King Cobra - czas działania, dawkowanieKing Cobra to lek na potencję zawierający bardzo wysoką dawkę sildenafilu, bo aż 120 mg. Dzięki temu lek jest bardzo skuteczny, oddziałując na fizjologiczne mechanizmy odpowiedzialne za powstanie erekcji i jej podtrzymanie przez cały czas trwania stosunku. Ten lek na potencję działa na zasadzie relaksacji mięśniówki gładkiej naczyń krwionośnych, ich rozszerzenia oraz zwiększenia napływu krwi do ciał jamistych penisa. Wówczas penis napełnia się krwią i pojawia się erekcja. Zasadniczą rolę w tym procesie odgrywają dwie substancje syntetyzowane w organizmie - tlenek azotu i cGMP. Dla utrzymania prawidłowego poziomu cGMP kluczowe znaczenie ma enzym fosfodiesteraza, który metabolizuje cGMP i zmniejsza jego poziom. Zahamowanie aktywności tego enzymu - a taka jest właśnie rola inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 - pomaga podtrzymać erekcję. Dlatego już jednorazowe zażycie leku King Cobra poprawia jakość życia seksualnego, umożliwiając odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego. 

King cobra blisterKing Cobra 120mg pomimo powiększonej dawki nadal jest substancją bardzo bezpieczną i działa w stosunkowo podobny sposób, co popularna viagra posiadająca 100mg sildenafilu. Z całą pewnością stosowanie takich środków jak ten sprawia, że nasze życie seksualne wraca prędko do normy. Pomimo większej dawki nie musimy obawiać się zbyt wielkiej liczby skutków ubocznych. Te będą raczej w takim samym stopni nasilenia, jak w przypadku stosowania nieco mniejszej dawki. Podobnie będzie również z czasem działania. Znacznie mocniejsze i bardziej uderzeniowe działanie nie zwiększa w żaden sposób tego czasu. Dlatego liczyć się trzeba nadal z czasem około 4 godzin. Po tym czasie działanie King Cobra 120mg ustąpi, a nasze ciało znów przestanie powolnie reagować na bodźce seksualne.
King Cobra 120mg jest środkiem niezmiernie bezpiecznym i dobrze działającym na nasze ciało. Zasada działania jest jednak niezmiennie od wielu lat prosta w przypadku tego typu tabletek. Przenikają one do naszych naczyń krwionośnych, usprawniając przepływ krwi do nich. W sytuacji, kiedy substancja czynna kierowana jest na naczynia krwionośne w okolicy narządów rozrodczych, będziemy w stanie znów przeżyć podniecenie seksualne, a uzyskanie wzwodu będzie tak samo proste jak dawniej. Wystarczy jedynie odpowiednia dla nas i lubiana stymulacja seksualna, by nasze ciało działało znów jak w zegarku. King Cobra 120mg to powiększona dawka substancji czynnej, ale czas działanie nie zostaje dzięki temu wydłużony. Podobnie jak w przypadku viagry musimy się liczyć z doraźnym działaniem przez czas około 4 godzin. Po tym czasie działanie substancji ustąpi, a nasze ciało znów będzie coraz to słabiej reagowało na bodźce seksualne. Nie należy zatem obawiać się samoczynnego wzwodu czy erekcji utrzymującej się przez cały czas trwania leku. To idealne tabletki dla osób, u których niestety stosowanie mniejszych dawek nie przynosiło odpowiedniego efektu. Dzięki dodatkowej porcji 20mg na pewno będziemy mogli znów uzyskać wzwód i cieszyć się seksem jak dawniej.

W związku z zastosowaniem maksymalnej dawki sildenafilu, nie należy zażywać jednorazowo więcej niż jednej tabletki King Cobry. Nie zwiększy to siły działania leku ani nie wydłuży czasu działania - zresztą nie jest to wcale potrzebne, gdyż lek działa naprawdę skutecznie. Przekroczenie dziennej dawki może natomiast zwiększyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

King Cobra 120 mg - skutki uboczne i przeciwwskazaniaKing Cobra, pomimo zastosowania wysokiej dawki sildenafilu, jest lekiem bardzo bezpiecznym. Skutki uboczne stosowania leku są zazwyczaj łagodne i przemijają samoistnie. Mężczyźni stosujący ten i inne leki na potencję niekiedy doświadczają zaczerwienienia twarzy, bólów głowy i zawrotów głowy, niestrawności objawiającej się bólami brzucha, nudnościami czy biegunkami. Niekiedy pojawiają się problemy z ciśnieniem krwi, kołatanie serca, zaburzenia widzenia czy szumy uszne. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia tych efektów niepożądanych, należy stosować lek zgodnie z jego przeznaczeniem. Nie należy zwiększać dawki leku, ponadto niewskazane jest łączenie leku King Cobra z alkoholem. Wówczas lek zadziała mniej efektywnie, ponadto może dojść do zakłócenia jego metabolizmu oraz zwiększenia ryzyka działań niepożądanych. Jeśli lek stosowany jest zgodnie z zaleceniami zawartymi na opakowaniu i w ulotce - jest lekiem bardzo bezpiecznym i można go stosować bez obaw o zdrowie.

Tak jak w przypadku każdego leku czy suplementu diety, także w przypadku leku King Cobry istnieje kilka przeciwwskazań do stosowania leku. Osoby cierpiące na określone schorzenia nie powinny sięgać po ten i inne leki na potencję. Najważniejsze przeciwwskazania to schorzenia układu sercowo - naczyniowego, takie jak zbyt niskie ciśnienie krwi, miażdżyca, niedawno przebyty zawał serca czy udar mózgu. Inne przeciwwskazania to niewydolność nerek czy wątroby, które mogą przyczynić się do nieprawidłowego metabolizowania leku. Leku nie należy stosować także w przypadku przerostu prostaty, zmian zwyrodnieniowych siatkówki oraz stosowania leków zwiększających poziom tlenku azotu we krwi.

King Cobra - cena, gdzie kupić lekLek King Cobra zawiera wysoką dawkę sildenafilu, a mimo to jest dostępny bez recepty. Wynika to z faktu, że lek jest bezpieczny i można go stosować na własną rękę. Stanowi to ogromne udogodnienie dla każdego mężczyzny doświadczającego zaburzeń potencji. Oczywiste jest, że kłopoty z erekcją są dla większości mężczyzn tematem wstydliwym. Przez to wizyta u lekarza i konieczność rozmowy o swoim problemie może być bardzo krępująca. Możliwość zakupu leku na potencję bez recepty zwalnia z tego przykrego obowiązku - choć należy mieć na uwadze, że niekiedy wizyta u specjalisty jest konieczna.

King Cobra bez recepty można zakupić przez Internet. Dzięki temu bez wychodzenia z domu można zakupić skuteczny lek na potencję i skutecznie rozwiazać problem ze wzwodem. My oferujemy Ci ogromny wybór leków na potencję. Wszystkie dostępne są bez recepty i zapłacisz za nie mniej niż w aptece. Ile kosztuje King Cobra? Cena jets niższa niż w przypadku słynnej niebieskiej tabletki. King Cobra nie ustępuje  atomiast Viagrze w skuteczności działania. Leki zamawia się naprawdę szybko, wystarczy złożyć zamówienie i dokonac bezpiecznej płatności. Koszt wysyłki jest niski, a czas realizacji zamówienia - bardzo szybki. 

Zaburzenia potencji to problem istotny, przyczyniający się do utraty pewności siebie i mogący odbijać się negatywnie na związku z partnerką. Jednak obecnie jest to problem w większości przypadków całkowicie uleczalny. Wystarczy sięgnąć po lek na potencję, aby znów móc cieszyć się udanym życiem seksualnym. King Cobra to najwyższa dawka sildenafilu w przystępnej cenie, dostępna bez recepty. W każdej chwili możesz sięgnąć po takie skuteczne rozwiązanie przywracające prawdziwą męskość. Uzupełnij stosowanie leku o zdrowy styl życia - zadbaj o dietę, unikaj stresu i używek, regularnie uprawiaj sport. Dzięki temu możesz raz na zawsze zapomnieć i problemach ze wzwodem. Właśnie takie rozwiązanie rekomendowane jest przez specjalistów i wielu mężczyzn, którzy w ten sposób pokonali problemy ze wzwodem.

Przydatne linki

Strona Europejskiej Agencji Leków
Sildenafil na wikipedii

Kupiłeś u nas? Dodaj opinię.

Twoja ocena:

Komentarze

 • Tomek Data: 2019-05-24 Ocena:
  dostałem king cobrę w gratisie i lek też fajnie działa
 • Zbigniew Data: 2019-05-22 Ocena:
  pół godziny przed stosunkiem zażywam tabletkę king cobry i jestem zadowolony – moja kobieta także
 • Kacper Data: 2019-05-09 Ocena:
  fajny lek, ale nie wolno mieszać z alkoholem, bo działa słabiej i pojawia się bol glowy
 • Rafał Data: 2019-05-03 Ocena:
  niskie ceny, fajne gratisy, szybka dostawa – czego chcieć więcej
 • Łukasz Data: 2019-05-01 Ocena:
  king cobra nigdy mnie nie zawiodla
 • Grzegorz Data: 2019-03-16 Ocena:
  fajnie, że leki na potencję można kupić bez recepty, nie muszę chodzić do lekarza i opowiadać, że mam problem z erekcją
 • Robert Data: 2019-03-13 Ocena:
  wreszcie lek który działa w każdej sytuacji
 • Leszek Data: 2019-01-03 Ocena:
  zażywam king cobrę pół godziny przed i mogę uprawiac seks tak długo, jak chcę
 • Krzysiek Data: 2018-12-17 Ocena:
  fajna stronka, kiedyś zamawiałem tu leki i teraz znow się skusilem, tym razem na king cobre
 • Dominik Data: 2018-11-27 Ocena:
  wreszcie przestałem kombinować z lekami na potencję i znalazłem ideał – king cobrę
 • Radek Data: 2018-11-05 Ocena:
  najlepsza stronka z lekami na potencje
 • Marcin Data: 2018-11-04 Ocena:
  po viagrze miałem bole glowy i brzucha, wiec poszukuje innego leku; podobno king cobra jest bezpieczniejsza
 • Romek Data: 2018-10-30 Ocena:
  sildenafil w dawce 120 mg to najskuteczniejszy lek na potencje
 • Marek Data: 2018-10-05 Ocena:
  zamowilem king cobre i po dwóch dniach przesylka dotarla do domu
 • Franciszek Data: 2018-09-11 Ocena:
  mam 55 lat i od dwóch lat mam problemy z potencją; lekarz przepisał mi king cobre bo jest bezpieczniejsza niż viagra
 • Mateusz Data: 2018-07-24 Ocena:
  stres w pracy sprawil, że miałem problemy z potencją, ale lek king cobra mi pomogl