Cennik Zamówienie
           NASZE PROMOCJEDo każdych zamówionych 4 DOWOLNYCH tabletek/żeli przysługuje jeden DOWOLNY preparat z naszej oferty GRATIS.

Jeśli złożą Państwo zamówienie na nie mniej niż 300zł
Wyślemy je na nasz koszt.
                  

           Skontaktuj się z nami
              poprzez formularz
* Podaj wynik działania:                  

           Opinie o nas

   Eriacta 100mg

Przedstawiamy Państwu najważniejsze informacje związane ze stosowaniem leku ERIACTA 100mg. Poniżej znajdą Państwo również ulotkę informacyjną o powyższym leku. Zamieszczone są tam takie informacje jak :

Działanie
Wskazania
Przeciwwskazania
Skutki uboczne
levitra  SKRÓCONE INFORMACJE

Eriacta 100mg

Substancja Czynna : Sildenafil 100mg w każdej tabletce
Producent : Ranbaxy
Zażywamy : ok. 45 min przed stosunkiem.
Odczuwalne działanie : 3-4 godzin

ulotka informacyjna

  Zapraszamy do zakupu tego leku w bardzo korzystnej cenie Zamów
  Mogą Państwo także zapoznać się z pełnym cennikiem naszych lektów CennikW razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Proszę pisać e-mail na adres: kontakt@kamagranajtaniej.pl

Eriacta to skuteczny i bezpieczny lek na potencję, który zawiera sildenafil - substancję czynną o potwierdzonym pozytywnym wpływie na potencję. Każda tabletka Eriacty dostarcza aż 100 mg tego związku. Dzięki tak skomponowanemu składowi, Eriacta zauważalnie poprawia jakość życia seksualnego. Wystarczy przyjąć jedną dawkę leku, aby już po 30 minutach być gotowym do odbycia satysfakcjonującego stosunku. Działanie leku utrzymuje się do czterech godzin, a stosowanie leku nie wiąże się z wystąpieniem uciążliwych skutków ubocznych. Chcesz natychmiast poprawić jakość swojego życia seksualnego? Eriacta to najlepsze rozwiązanie problemów z potencją!

Eriacta - co to za lek?

Czasami zaburzenia seksualne pojawiają się w naszym życiu w sposób nagły i niespodziewany, kompletnie to życie wywracając do góry nogami. Niestety dzieje się tak również w przypadku mężczyzn młodych, a nawet bardzo młodych. Wydaje się więc, że rozmaite zaburzenia seksualne są plagą dzisiejszych czasów. Rzeczywiście tak jest, ponieważ nasz tryb życia niestety nie sprzyja poprawnej seksualności. Najmniej przyjemnymi dolegliwościami są oczywiście te związane z potencją. Na pewno to właśnie impotencja spędza sen z powiek wielu mężczyznom, którzy gdy tylko zauważą jakiekolwiek jej symptomy, wpadają często w panikę. Tymczasem nie ma ku temu powodu. Lekkie zaburzenia są normalne co pewien czas u każdego mężczyzny, natomiast jeżeli przybierają one charakter ciągły i chorobowy, trzeba jak najszybciej udać się do lekarza. Dobrym lekarzem do leczenia takich zaburzeń będzie oczywiście lekarz seksuolog, a także urolog czy też endokrynolog, u którego upewnimy się, że nasze hormony pracują odpowiednio. Hormony są rzadszą przyczyną takich zaburzeń u mężczyzn, ale również zdarza się, że to one są winne. W przypadku takich zaburzeń leczenie nie przebiega łatwo, bowiem sam problem może mieć wiele podłóż.
Eriacta 100mg to jeden z ciekawszych sposobów na pozbycie się zaburzeń erekcji u mężczyzn. To tabletki, które zawierają 100mg sildenafilu, który doskonale będzie wpływał na nasze ciało, a przy okazji pozbędziemy się stresu związanego z kolejnymi niepowodzeniami związanymi z seksem. Dzięki stosowaniu regularnie tabletek Eriacta 100mg będziemy mogli znów cieszyć się życiem seksualnym zupełnie jak wtedy, gdy nie mieliśmy żadnych kłopotów z uzyskaniem wzwodu. Na pewno również cena odgrywa sporą rolę, bowiem te tabletki są popularnie nazywane zamiennikami znanej na świecie viagry. Z pewnością wybranie środków takich jak Eriacta 100mg jest dla nas niezmiernie prostym rozwiązaniem mającym na celu pozbycie się w szybki i sprawny sposób naszych zaburzeń. Oczywiście musimy mieć na uwadze również fakt, że takie środki jak ten nie są przeznaczone dla wszystkich i z całą pewnością, jeżeli mamy uczulenie na sildenafil nie będziemy mogli ich stosować. Zastosowany do produkcji ów tabletek sildenafil działa dokładnie tak samo jak ten, który zawarty jest w popularnej viagrze. Dzięki niemu zwiększa się możliwość napływu krwi do naczyń krwionośnych w okolicy prącia, przez co znów możemy uzyskać satysfakcjonujący wzwód. Jesteśmy mówiąc w skrócie znacznie bardziej podatni na lubiane przez nas formy stymulacji seksualnej. Na pewno rozwiązania takie jak owe tabletki nie są doskonałymi, bowiem to rozwiązania doraźne, które z pewnością nie wystarczą nam na długo, ale oczywiście nie powinniśmy z nich rezygnować, choćby z przyczyn psychologicznych. Dzięki stosowaniu takich właśnie jak ten środków będziemy mogli cieszyć się udanym seksem i nie będziemy musieli stresować się znów kolejnymi ewentualnymi niepowodzeniami. Większy spokój i opanowanie sprawią, że również nasza partnerka zacznie czerpać więcej przyjemności z miłości uprawianej z nami. Tak świetnych rozwiązań jak Eriacta 100mg znajdziemy jeszcze więcej, ale przyznać trzeba, że właśnie owe tabletki wyróżniają się na naszym rynku przede wszystkim niską ceną. A cena takiego leczenia ma niebagatelne znaczenie, bowiem często mowa o zażywaniu wielu tabletek prze dłuższy okres czasu u pacjenta. Dlatego też nie możemy sobie pozwolić na to, by rezygnować z tego typu stymulacji doraźnej. Oczywiście tabletka nie działa sama, a potrzebna jest odpowiednia gra wstępna. Wszystko odbywa się więc w stu procentach naturalnie i zgodnie z zasadami działania naszego organizmu.
To świetny wybór dla wszystkich mężczyzn borykających się z tego typu zaburzeniami. Nie ma tu znaczenia ani wiek mężczyzny, ani też to jakie są rzeczywiste przyczyny powstania jego zaburzeń. Tabletka zadziała doskonale zarówno na osoby z problemami hormonalnymi jak i anatomicznymi przyczynami powstania tego typu zaburzeń. Z całą pewnością jednak należy również diagnozować i badań wszystkie pozostałe sfery, w tym również psychikę, bowiem to często tam znajdują się niewidoczne dla nas blokady, które przeszkadzają w normalnym uprawianiu miłości jak dawniej. Z pewnością pozbycie się owych blokad sprawi, że nasze życie powróci do normy, a tak ważny w nim seks znów zacznie grać pierwsze skrzypce. Jeżeli uda się nam zaleczyć choćby tymczasowo nasze problemy, z całą pewnością będziemy mogli sobie pozwolić na to, by nasze życie powróciło do normy pod wieloma względami. Poprawią się chociażby relacje z naszą partnerką i co za tym idzie nasze relacje rodzinne.

Jak działa lek Eriacta 100 mg?Lek Eriacta to środek na potencję, który ułatwia osiągniecie wzwodu, a także utrzymanie go przez cały czas trwania stosunku. Eriacta oddziałuje zatem na wszystkie aspekty zaburzeń potencji. Mogą one dotyczyć kłopotu z pojawieniem się erekcji - pomimo stymulacji seksualnej nie jest możliwe osiągnięcie wzwodu. Zaburzenia potencji mogą dotyczyć także niemożności utrzymania erekcji aż do końca stosunku. Eriacta skutecznie rozwiązuje każdy z tych problemów, zapewniając doraźne rozwiązanie problemów z potencją. Doraźne - gdyż leki na potencję redukują niepożądane objawy kłopotów ze wzwodem, ale nie zawsze eliminują ich przyczyny. A te mogą być rozmaite - od niewłaściwej diety i nadużywania alkoholu, poprzez stre i przemęczenie, aż po poważne choroby, takie jak cukrzyca, miażdżyca, choroba niedokrwienna serca czy schorzenia neurologiczne. Niekiedy zatem jest koniczne wyleczenie choroby podstawowej i wyeliminowanie przyczyn zaburzeń potencji. Jeśli jednak przyczyna kłopotów z erekcją nie są znane lub wymagane jest dłuższe oczekiwanie na efekty terapii. Wówczas można uniknąć stresu i spadku poczucia własnej wartości towarzyszących kłopotom ze wzwodem. 

Eriacta zawiera sildenafil - związek zaliczany do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Enzym fosfodiesteraza odpowiada za metabolizowanie cGMP, czyli związku, którego poziom wzrasta podczas pobudzenia seksualnego. W organizmie mężczyzny podczas podniecenia seksualnego dochodzi do wzrostu poziomu tlenku azotu i cGMP. Prowadzi to do rozszerzenia naczyń krwionośnych w ciałach jamistych prącia. Wzmożonemu napływowi krwi do penisa towarzyszy pojawienie się wzwodu. Kolejnym fizjologicznym mechanizmem towarzyszącym pobudzenia seksualnemu jest zwiększenie aktywności fosfodiesterazy i metabolizowanie cGMP. Gdy spada poziom cGMP, dochodzi do odpływu krwi z ciał jamistych i wiotczenia prącia. Zastosowanie przed stosunkiem inhibitora fosfodiesterazy zapobiega zbyt szybkiemu metabolizmowi cGMP i pomaga utrzymać erekcję na dłużej.

Eriacta - dawkowanie i czas działania lekuEriacta dostarcza 100 mg sildenafilu. Jest to jednorazowa dawka leku, która powinna zostać przyjęta na około pół godziny przed planowanym stosunkiem. Te kilkadziesiąt minut to czas potrzebny na to, aby lek został strawiony i wchłonięty z przewodu pokarmowego. Po około 30 minutach poziom sildenafilu we krwi jest na tyle wysoki, aby umożliwić osiągnięcie i podtrzymanie erekcji. Tabletkę należy popić woda lub herbatą, niewskazane jest natomiast łączenie leku z alkoholem. Może wówczas dojść do zaburzenia metabolizmu leku, co prowadzi do osłabienia działania Eriacty, a także zwiększa ryzyko pojawienia się działań niepożądanych. Ponadto nie należy przekraczać jednorazowej dawki leku, gdyż nie wpłynie to na silniejsze czy dłuższe działanie leku. Jak długo działa Eriacta? Działanie leku utrzymuje się do czterech godzin od momentu zażycia. W tym czasie organizm mężczyzny wykazuje pełną gotowość do odbycia stosunku. Zadziałanie bodźca seksualnego umożliwi osiągnięcie wzwodu, a także jego utrzymanie aż do zakończenia stosunku. Zadziałanie leku nie jest natomiast związane z występowaniem samoczynnej erekcji, nie trzeba zatem obawiać się takiej krępującej sytuacji. Fakt, iż lek działa przez kilka godzin sprzyja swobodnemu planowania współżycia - nie musisz precyzyjnie znać godziny, w której dojdzie do zbliżenia. Lek zadziała najwcześniej po 30 minutach, ale możesz go zażyć wcześniej - a i tak przez kilka godzin będziesz mieć możliwość czerpania pełnej satysfakcji z seksu.

Eriacta - skutki uboczne i przeciwwskazaniaZażywając jakikolwiek lek powinniśmy zachować określone środki ostrożności i zapoznać się z informacjami zawartymi w ulotce. Dotyczy to zarówno leków na receptę, ale także leków bez recepty czy choćby zwykłych witamin. Nie inaczej jest w przypadku leku Eriacta. Te tabletki na potencję uznawane są za środek bardzo bezpieczny, jednak - jak w przypadku każdego preparatu leczniczego - po ich zażyciu mogą pojawić się działania niepożądane. Na szczęście mają one zazwyczaj przemijający charakter i ustępują samoistnie. Ponadto ich nasilenie nie jest znaczne, nie są one zatem bardzo uciążliwe i nie powinny w negatywny sposób wpływać na zdrowie. Dolegliwości, jakie mogą towarzyszyć stosowaniu leku Eriacta to głównie dyskomfort związany z rozszerzeniem naczyń krwionośnych: bóle i zawroty głowy, zaczerwienienie twarzy, szumy uszne. Może pojawić się także niestrawność - bóle brzucha, nudności i wymioty czy biegunki. Rzadziej zdarzają się zaburzenia widzenia czy problemy z ciśnieniem krwi.

Eriacta to lek bezpieczny, dostępny bez recepty. Tak doskonała dostępność leku sprawia, że Eriactę zakupić może każdy mężczyzna z zaburzeniami potencji. Jednak nie każdy powinien stosować ten i inne leki na potencję. Podstawowe przeciwwskazania do stosowania Eriacty to schorzenia układu sercowo - naczyniowego, takie jak niskie lub zbyt wysokie ciśnienie, niedawno przebyty zawał serca lub udar, miażdżyca czy choroba niedokrwienna serca. Inne schorzenia, które uniemożliwiają stosowanie Eriacty to niewydolność wątroby lub niewydolność nerek. Ponadto lek jest niewskazany dla osób uczulonych na jakikolwiek składnik leku lub stosujących inne preparaty zwiększające poziom tlenku azotu w organizmie.Eriacta - cena, gdzie kupić?Lek Eriacta można kupić bez recepty i każdy mężczyzna doświadczający impotencji bardzo chwali sobie takie rozwiązanie. Brak konieczności stania w kolejce do lekarza i rozmowy o kłopotach ze wzwodem pomaga zaoszczędzić sporo czasu, a także uniknąć krępującej sytuacji. Oczywiście niekiedy konieczne jest udanie się do specjalisty i przeprowadzenie szczegółowych badań, jednak najczęściej wystarczy, jeśli mężczyzna zażyje na własną rękę tabletkę na potencję. Mozliwość zakupu takich leków jak Eriacta bez recepty od lekarza to jedno udogodnienie, a drugim jest dostępność leków przez Internet. Leki na potencję można zatem zakupić bez wychodzenia z domu, unikając konieczności osobistego udania się do apteki. 

W naszym sklepie internetowym zakupisz Eriactę i inne leki na potencję. Eriacta to lek pakowany w blistry zawierające 4 tabletki. Środek ten zawiera aż 100 mg sildenafilu, czyli ma taki skład jak słynna niebieska tabletka, jednak kosztuje znacznie mniej. A jeśli zakupisz więcej blistrów, wówczas cena jest jeszcze niższa, a dodatkowo otrzymujesz gratis tabletki leku na potencję w prezencie. Zamówienie realizowane jest bardzo szybko, a koszt przesyłki jest niewysoki. Oferujemy bezpieczną płatność i ochronę danych osobowych.

Leki na potencję są coraz częściej kupowanymi lekami na potencję. Wynika to z faktu, że kłopoty ze wzwodem dotyczą coraz większej liczby mężczyzn, a panowie chętnie sięgają po takie szybkie i skuteczne rozwiązania. Już jednorazowe zażycie tabletki przywraca sprawność seksualną mężczyzny. Lek Eriacta może być zatem stosowany doraźnie przed każdym stosunkiem. Jeśli taką farmakoterapię połączymy ze zdrowym stylem życia, wówczas problemy z potencją mogą odejść w niepamięć. A Ty odzyskasz poczucie męskości i pewność siebie, która jest tak bardzo potrzebna w relacjach z partnerką każdemu mężczyźnie.

Eriacta dostarcza 100 mg sildenafilu. Jest to jednorazowa dawka leku, która powinna zostać przyjęta na około pół godziny przed planowanym stosunkiem. Te kilkadziesiąt minut to czas potrzebny na to, aby lek został strawiony i wchłonięty z przewodu pokarmowego. Po około 30 minutach poziom sildenafilu we krwi jest na tyle wysoki, aby umożliwić osiągnięcie i podtrzymanie erekcji. Tabletkę należy popić woda lub herbatą, niewskazane jest natomiast łączenie leku z alkoholem. Może wówczas dojść do zaburzenia metabolizmu leku, co prowadzi do osłabienia działania Eriacty, a także zwiększa ryzyko pojawienia się działań niepożądanych. Ponadto nie należy przekraczać jednorazowej dawki leku, gdyż nie wpłynie to na silniejsze czy dłuższe działanie leku. 

Jak długo działa Eriacta? Działanie leku utrzymuje się do czterech godzin od momentu zażycia. W tym czasie organizm mężczyzny wykazuje pełną gotowość do odbycia stosunku. Zadziałanie bodźca seksualnego umożliwi osiągnięcie wzwodu, a także jego utrzymanie aż do zakończenia stosunku. Zadziałanie leku nie jest natomiast związane z występowaniem samoczynnej erekcji, nie trzeba zatem obawiać się takiej krępującej sytuacji. Fakt, iż lek działa przez kilka godzin sprzyja swobodnemu planowania współżycia - nie musisz precyzyjnie znać godziny, w której dojdzie do zbliżenia. Lek zadziała najwcześniej po 30 minutach, ale możesz go zażyć wcześniej - a i tak przez kilka godzin będziesz mieć możliwość czerpania pełnej satysfakcji z seksu.

Kupiłeś u nas? Dodaj opinię.

Twoja ocena:

Komentarze

 • kamil Data: 2019-05-24 Ocena:
  eriacta jest ok
 • Michał Data: 2019-03-24 Ocena:
  balem się sięgać po zamiennik viagry, myślałem że zadziała słabiej… a tu takie mile zaskoczenie
 • Damian Data: 2019-02-22 Ocena:
  polecam każdemu facetowi którego dotyczą problemy ze wzwodem
 • Dariusz Data: 2019-02-01 Ocena:
  moja dziewczyna nie może się nadziwić, skąd taka pozytywna zmiana w naszym życiu seksualnym -a to po prostu dobry lek na potencje
 • Kacper Data: 2019-01-07 Ocena:
  Eriacta to najlepszy lek na problemy ze wzwodem
 • Maks Data: 2018-12-30 Ocena:
  nigdy nie byłem u lekarza z moim problemem z erekcją, od jakiegoś czasu zażywam eriacte i wszystko wróciło do normy
 • Sławek Data: 2018-12-09 Ocena:
  działa już po 30 minutach i przez parę godzin można cieszyć się seksem bez obaw o erekcje
 • Franek Data: 2018-11-18 Ocena:
  testowałem różne tabletki i eriacta sprawdza się najlpiej
 • Janek Data: 2018-11-13 Ocena:
  zamówiłem dwa opakowania leku i dostałem gratisowe leki na potencje
 • Robert Data: 2018-09-11 Ocena:
  tyle miesięcy zamartwiałem się zaburzeniami erekcji – a wystarczyło sięgnąć po eriacte
 • Grzesiek Data: 2018-07-10 Ocena:
  od pół roku mam problemy ze wzwodem, ale za każdym razem, jak zażywam eriactę kłopot znika
 • Eryk Data: 2018-05-27 Ocena:
  dobry lek w niskiej cenie, bez skutkow ubocznych
 • Bogdan Data: 2018-05-21 Ocena:
  to nie pierwszy raz jak zamawiam tu lek na potencje i zawsze wszystko działa jak nalezy