Cennik Zamówienie
           NASZE PROMOCJEDo każdych zamówionych 4 DOWOLNYCH tabletek/żeli przysługuje jeden DOWOLNY preparat z naszej oferty GRATIS.

Jeśli złożą Państwo zamówienie na nie mniej niż 300zł
Wyślemy je na nasz koszt.
                  

           Skontaktuj się z nami
              poprzez formularz
* Podaj wynik działania:                  

           Opinie o nas

   Apcalis Sx 20mg

Przedstawiamy Państwu najważniejsze informacje związane ze stosowaniem leku APCALIS SX 20mg. Poniżej znajdą Państwo również ulotkę informacyjną o powyższym leku. Zamieszczone są tam takie informacje jak :

Działanie
Wskazania
Przeciwwskazania
Skutki uboczne
apcalis  SKRÓCONE INFORMACJE

Apcalis Yelly 20mg (Cialis w żelu )

Substancja Czynna : Tadalafil 20mg w każdej tabletce
Producent : Ajanta Pharma
Zażywamy : ok. 15-20 min przed stosunkiem.
Odczuwalne działanie : 3 do 4 godzin

ulotka informacyjna

  Zapraszamy do zakupu tego leku w bardzo korzystnej cenie Zamów
  Mogą Państwo także zapoznać się z pełnym cennikiem naszych lektów CennikW razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Proszę pisać e-mail na adres: kontakt@kamagranajtaniej.pl

Apcalis Sx 20 to wyjątkowy lek wspomagający potencję u mężczyzn. Lek ten dostępny jest zarówno w postaci tabletek doustnych, jak i saszetek z żelem. Substancją czynną leku jest tadalafil, który wyróżnia się dlugotrwałym działaniem. Większość leków na zaburzenie wzwodu działa średnio 4 godziny, zaś Apcalis wykazuje skuteczność przez nawet 36 godzin. Trudno zatem o skuteczniejszy lek na potencję niż Apcalis. Jeśli zatem dotyczą Cię problemy z erekcją i poszukujesz skutecznego i szybkiego rozwiązania - tabletki Apcalis 20 mg to idealny wybór.

Co to jest Apcalis SX?Apcalis Sx zielone opakowanieChwila, w której orientujemy się, że nasze ciało w sprawach seksualnych zaczyna nam odmawiać posłuszeństwa nie jest przyjemnym momentem, ale można sobie poradzić z tymi problemami. Niestety impotencja coraz częściej dotyczy również osób młodych i bardzo młodych, które nie powinny miewać takich właśnie zaburzeń. Na pewno jednak jeżeli udamy się na wizytę do lekarza, będziemy w stanie sobie poradzić z tego typu zaburzeniami w sposób perfekcyjny. 

Z całą pewnością wybranie dobrego lekarza nie będzie dla nas zadaniem prostym, bowiem udać się możemy do lekarza rodzinnego, seksuologa lub urologa czy nawet endokrynologa. Teoretycznie każdy z tych lekarzy może wnieść coś nowego do diagnozowania problemów, a wiele wykonanych badań specjalistycznych może w dalszej kolejności potwierdzać lub zaprzeczać stawianym tezom. Dobrze będzie przede wszystkim odwiedzić seksuologa, który doskonale zna się na tego typu zaburzeniach. Z całą pewnością jeżeli chodzi o seks, nie możemy sprowadzać go jedynie do prostych czynności. Sam seks oddziałuje na nasze życie codzienne znacznie bardziej niż może się nam czasami wydawać. Na pewno właśnie dlatego należy starać się jak najszybciej pozbyć naszych zaburzeń seksualnych. Wizyty lekarskie z całą pewnością nam w tym pomogą i być może już na pierwszej otrzymamy receptę na środki, które będą w stanie nam pomóc. 

Apcalis Sx Oral JellyLeczenie impotencji nie jest procesem krótkotrwałym i raczej trzeba się będzie nastawić na długotrwałą walkę z naszymi dolegliwościami. Dzięki odpowiedniej diagnostyce, ale również stosowaniu środków doraźnych czas ten minie nam znacznie przyjemniej. Nie będziemy chociażby musieli dzięki doraźnym środkom na potencję rezygnować w ogóle z życia seksualnego. Będzie ono wyglądało zupełnie tak samo jak do tej pory. 

Lek Apcalis Sx 20 mg to lek z powodzeniem stosowany w zaburzeniach potencji. Fakt, iż jest to lek dostępny bez recepty, czyni z niego preparat, który bez trudu może nabyć każdy mężczyzna doświadczający problemów z erekcją. Jest to lek bezpieczny, którego stosowanie nie jest obciążone wystąpieniem poważnych skutków ubocznych. Środków takich jest wiele i są one dopasowane do różnych potrzeb pacjentów cierpiących na takie zaburzenia. Jednym z nich jest Apcalis Sx 20mg. To środek, który działa niezwykle długo, co wyróżnia go na tle środków konkurencyjnych w sposób zdecydowany. Tabletki te zawierają niezwykle ciekawą substancję czynną jaką jest w ich przypadku taldalafil. To środek niezmiernie dobrze sprawdzony w walce z impotencją na całym świecie, a przy tym niezwykle skuteczny i szybko działający. Tadalafil w przeciwieństwie do innych popularnych środków działa przez nawet 36 godzin od zażycia tabletki, co jest największą zaletą tego typu środków opartych właśnie o tą substancję czynną. Długość działania to jednak nie znak, że środek działa w jakikolwiek sposób słabiej. Działa tak samo uderzeniowo na nasz organizm jak chociażby wardenafil czy sildenafil. 

Jak działa Apcalis?Apcalis Oral Jelly 20mgLek Apcalis zawiera substancję czynną - tadalafil, która zaliczana jest do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Związki tego typu oddziałują na naturalne mechanizmy sprzyjające uzyskaniu i podtrzymaniu erekcji. Podczas pobudzenia seksualnego w organizmie mężczyzny zachodzą specyficzne zmiany. Przede wszystkim - ma miejsce wzrost syntezy tlenku azotu oraz cGMP. Substancje te umożliwiają osiągnięcie wzwodu na drodze rozszerzenia naczyń krwionośnych penisa, co zwiększa napływ krwi do ciał jamistych. W ciałach jamistych znajduje się jeszcze jeden związek - enzym fosfodiesteraza typu 5. Enzym ten metabolizuje cGMP zmniejszając jego poziom - a to prowadzi do odpływu krwi z ciał jamistych i wiotczenia penisa. Aby temu przeciwdziałać, stosowane są inhibitory fosfodiesterazy. 

Lek Apcalis 20 mg umożliwia osiągnięcie erekcji na skutek pobudzenia seksualnego, ale także odpowiednio długie jej podtrzymanie. Dzięki temu lek ten oddziałuje na najważniejsze aspekty zaburzeń potencji, zauważalnie poprawiając życie seksualne. Dzięki temu każdy mężczyzna może odzyskać pewność siebie. Ma to ogromne znaczenie dla doskonałego samopoczucia fizycznego i psychicznego, a także dla dobrych relacji w związku. 

Lek Apcalis Sx w tabletkach doskonale sprawdza się u mężczyzn w każdym wieku, u których występują zaburzenia potencji o rozmaitym podłożu. Problemy ze wzwodem mogą być bowiem konsekwencją niezdrowego stylu życia, a także takich schorzeń jak cukrzyca, miażdżyca, nieunormowane ciśnienie krwi, choroby prostaty czy urazy kręgosłupa. Bez względu na przyczynę zaburzeń potencji - warto zadbać o zdrową dietę, regularną aktywność fizyczną, odpowiednią ilość snu. A doskonałym sposobem na doraźne wspomaganie potencji są takie leki jak Apcalis Sx. Opinie osób, które zastosowały ten lek są bardzo entuzjastyczne i jednoznacznie wskazują, że jest to lek godny polecenia.

Jak zażywać lek Apcalis Sx 20 mg?Apcalis w 7 smakachApcalis 20 mg - podobnie jak inne leki wspomagające potencję - należy zażyć na 30 minut przed stosunkiem. Czas ten potrzebny jest na to, aby lek został strawiony i wchłonięty. Nie oznacza to jednak, że istnieje konieczność precyzyjnego planowania zbliżenia z partnerką. Oznacza to jedynie, że lek zadziała najwcześniej za 20 - 30 minut. Jednak w związku z tym, że działanie leku utrzymuje się aż do 36 godzin, można zachować dużą swobodę w organizowaniu życia seksualnego. Nie bez przyczyny lek Apcalis określany jest mianem tabletki weekendowej. Żaden inny inhibitor fosfodiesterazy poza tadalafilem nie działa tak długo.

Aby lek zadziałał we właściwy sposób, należy pamiętać o kilku bardzo prostych zasadach dotyczących jego zażywania. Mowa m. in. o unikaniu połączenia Apcalis i alkohol, gdyż wówczas zaburzony zostaje metabolizm leku. Tabletki na potencję mogą działać znacznie słabiej, ponadto zwiększa się ryzyko wystąpienia działań niepożądanych leków. Ponadto nie należy jednocześnie spożywać posiłku o dużej zawartości tłuszczu. Tłusta potrawa spowalnia trawienie i wchłanianie leku. I zawsze przed zastosowaniem leków na potencję nie wolno przekraczać dawki leku i przyjmować większej ilości tabletek. Zażycie leku powinno być ponadto poprzedzone uważnym przeczytaniem informacji od producenta zawartych w ulotce.

Lek Apcalis Sx zaczyna swoją pracę już od kilkunastu do kilkudziesięciu minut po zażyciu tabletki i działanie swoje utrzymuje w naszym organizmie następnie przez tak długi czas. Apcalis Sx 20mg nie jest również tabletkami drogimi, a więc będziemy sobie mogli na niego na pewno pozwolić. Co najważniejsze długość działania wiąże się również z bezpieczeństwem i zdaniem pacjentów znacznie mniejszą ilością skutków ubocznych stosowania, które są tak niezmiernie popularne w przypadku leczenia się tego typu preparatami. Nie ma się więc czemu dziwić, że owe tabletki na cały weekend są tak chętnie wybierane przez wielu mężczyzn cierpiących na tego typu zaburzenia. Dla wielu mężczyzn to praktyczne jedyny słuszny wybór jeżeli chodzi o kwestie związane z leczeniem zaburzeń potencji. Apcalis (Tadalafil) SklepTak długi czas działania oddziałuje na nas również od strony psychologicznej bardzo dobrze. Nie będziemy bowiem musieli się krępować zażywaniem środków na potencję co pewien czas, a jedynie będziemy mogli zjeść jedną tabletkę i wybrać się na przykład na cały weekend z naszą ukochaną, przeżywać niesamowite rozkosze. Apcalis Sx 20mg to środek bezpieczny, ale oczywiście jak wszystkie inne środki na potencję, powodujący pewne skutki uboczne. Te jednak w przypadku tego środka nie są z reguły dotkliwe i szybko przemijają. To oczywiście standardowe bóle głowy i zawroty głowy, a także wiele problemów z trawieniem, które jednak prędko przemijają i pozostawiają nam jedynie świadomość niezmiernie dużego spełnienia seksualnego. Znów poradzimy sobie w łóżku zupełnie jak dawniej i poczujemy się dzięki temu w pełni mężczyznami. Właśnie dlatego jest to tak dobry wybór, który to chętnie stosowany jest przez wielu pacjentów, ale również zalecany w trakcie diagnozowania i leczenia zaburzeń erekcji przez lekarzy specjalistów, którzy doskonale zdają sobie sprawę, jak istotny w procesie leczenia jest brak stresu i poczucie, że mężczyzna może sobie poradzić w sprawach seksualnych bez problemu. 

Skutki uboczne Apcalis Sx i przeciwwskazaniaApcalis Sx w kamagranajtaniej.plLek Apcalis Sx jest substancją bezpieczną. Wywołuje znacznie mniej objawów ubocznych niż w przypadku innych tego typu preparatów. Jeśli lek stosowany jest zgodnie z zaleceniami, a dawka leku nie zostaje przekroczona - wówczas mogą pojawić się jedynie przemijające, łagodne skutki uboczne. Najczęściej pojawiają się bóle głowy i zawroty głowy, niestrawność i bóle brzucha, szumy uszne, zaczerwienienie twarzy, bóle mięśni. Rzadziej mogą pojawić się poważniejsze efekty uboczne jak kołatanie serca, nieprawidłowe ciśnienie krwi, zaburzenia widzenia, bolesny wzwód. Należy jednak podkreślić, że Apcalis to lek wywołujący znacznie mniej skutków ubocznych niż popularna Viagra. Można zatem stosować ten lek bez szkody dla zdrowia. Z tego względu tabletka Apcalis to praktycznie wolne od powikłań rozwiązanie na problemy z potencją, które działa niesamowicie skutecznie. 

Pomimo wysokiego bezpieczeństwa stosowania leku Apcalis, preparat ten nie może być stosowany przez każdego mężczyznę. Tak jak inne preparaty na potencję, Apcalis wpływa na funkcjonowanie naczyń krwionośnych, a tym samym cały układ sercowo - naczyniowy. Przeciwwskazaniem do stosowania tadalafilu jest m. in. nieunormowane ciśnienie krwi, miażdżyca, niedawno przebyty zawał serca i udar mózgu, choroba niedokrwienna serca. Leku Apcalis nie należy stosować także w przypadku niewydolności nerek i wątroby, zmiany zwyrodnieniowe siatkówki czy nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku. Ponadto żadnego leku na potencję nie należy stosować, jeśli jednocześnie zażywamy inne leki wpływające na poziom tlenku azotu w organizmie. 

 Gdzie kupić Apcalis Sx?Lek Apcalis dostępny jest bez recepty, zatem zakup leku nie musi być poprzedzony wizytą u lekarza, który musiałby zlecić zakup leku. Pomaga to zaoszczędzić mnóstwo czasu, ale także uczucia skrępowania, które towarzyszy rozmowie z lekarzem o zaburzeniach potencji. Dzięki doskonałej dostępności leku i możliwości zakupu go w dowolnym momencie, nie jest ponadto konieczne planowanie zbliżenia z partnerką i rezygnowanie z seksu, jeśli akurat nie posiadamy recepty. Leki na potencję można zakupić w aptece, a także bez wychodzenia z domu - czyli online. I to właśnie możliwość leku na potencję przez Internet jest bardzo chętnie wybieraną opcją.

U nas możesz zakupić lek Apcalis dostępny w postaci tabletek, ale także Apcalis Sx w żelu. Każda z tych postaci zawiera 20 mg tadalafilu. Ilość tabletek Apcalisu w opakowaniu to 4, natomiast w przypadku Apcalisu 20 mg w żelu opakowanie zawiera 7 saszetek. W naszym sklepie znaleźć można ogromny wybór leków na potencję, dostępnych w postaci tabletek do połykania lub do ssania (Kamagra, Cialis, Viagra). Ile kosztuje Apcalis? Cena zakupu jest dużo niższa niż w przypadku popularnych niebieskich tabletek. Przy zakupie więcej niż jednego opakowania możesz liczyć na atrakcyjne zniżki cenowe i dodatkowe tabletki na potencję, które otrzymasz gratis. Ponadto proponujemy niski koszt dostawy i szybki czas realizacji zamówienia, bezpieczną płatność oraz ochronę danych osobowych. Dzięki temu szybko, dyskretnie i niedrogo można nabyć lek o optymalnej dawce substancji, która wspomaga potencję skutecznie i bezpiecznie. Naprawdę wystarczy zakupić dobry lek na potencję, aby przywrócić życiu seksualnemu dawną jakość. Apcalis tabletki i Apcalis żel to preparaty, po które mogą sięgnąć wszystkie osoby, których dotyczą zaburzenia erekcji. Od dziś Ty i Twoja partnerka możecie czerpać radość z seksu, nie zamartwiając się z powodu kłopotów ze wzwodem. Dziś zaburzenia potencji można z powodzeniem leczyć - wystarczy dać sobie szansę i skorzystać z nowoczesnych rozwiązań, takich jak stosowanie przed stosunkiem leku Apcalis Sx 20 mg. Jedyne, co należy zrobić to zamówić opakowanie leku przez Internet - to umożliwi odbudowanie poczucia męskości i odzyskanie pewności siebie. Dyskretna dostawa, niska cena zakupu i oszczędność czasu - dzięki takim rozwiązaniom możesz stosować Apcalis tak często, jak zajdzie taka potrzeba.

Przydatne linki

Strona Europejskiej Agencji Leków
Tadalafil na wikipedii

Kupiłeś u nas? Dodaj opinię.

Twoja ocena:

Komentarze

 • arek Data: 2019-05-17 Ocena:
  dostałem w gratisie lek apcalis i jestem zadowolony
 • Robert Data: 2019-02-24 Ocena:
  zamówiłem lek i bardzo szybko dostałem przesylke, zaplacilem niewiele i jestem zadowolony z działania leku
 • Sławek Data: 2018-12-06 Ocena:
  lekarz nie dal mi nadziei, ze mogę wyleczyć zaburzenia potencji; pozostaje mi stosowanie leków takich jak apcalis
 • Zbigniew Data: 2018-11-14 Ocena:
  podobno apcalis działa przez caly weekend, mam nadzieje, ze nie będę rozczarowany jak już wyprobuje
 • Kuba Data: 2018-11-08 Ocena:
  wreszcie coś, co rozwiazalo na dobre moje problemy z potencją
 • Darek Data: 2018-11-04 Ocena:
  apcalis działa przez caly weekend – nie ma drugiego tak skutecznego leku
 • Piotrek Data: 2018-10-10 Ocena:
  najlepszy lek na potencje, bardzo długie działanie i zero skutkow ubocznych
 • Rafał Data: 2018-08-17 Ocena:
  mogę uprawiać seks z partnerką kiedy chce – wystarczy, że wcześniej zażyje tadalafil
 • Karol Data: 2018-08-03 Ocena:
  dotychczas stosowałem viagre, teraz pora przetestować apcalis – podobno działa przez wiele godzin
 • Michal Data: 2018-07-25 Ocena:
  ja i moja dziewczyna jesteśmy bardzo zadowoleni z działania Apcalisu
 • Adam Data: 2018-07-20 Ocena:
  dobrze, ze trafiłem na tą stronę, macie naprawdę duży wybór leków na potencje
 • Ryszard Data: 2018-06-06 Ocena:
  apcalis to lek nr 1 na potencje, tylko trzeba pamiętać żeby nie łączyć go z alkoholem, bo wtedy klapa
 • Marcin Data: 2018-05-17 Ocena:
  nigdy wcześniej nie stosowałem tego typu leków, apcalis idzie na pierwszy ogien
 • Bruno Data: 2018-05-01 Ocena:
  zakup i wysylka bez zarzutu, dobra cena, a lek działa przez ponad 30 godzin
 • Karol Data: 2018-05-01 Ocena:
  zamawiam apcalis już nie pierwszy raz i zawsze wszystko jest w największym porządku